Bytový nábytek na míru


Vyřešíme jakýkoliv problém! Máte málo úložného místa? Nevíte, jak vybavit kuchyni? Nebo nevíte, kam na noc uložíte návštěvy? Navrhneme vám neotřelá řešení! Pro Vaši lepší představu Vám rádi zpracujeme individuální nabídku včetně 3D návrhu. Teprve s naším nábytkem se z Vašeho bytu stane domov!

Objednat si u nás můžete jakýkoliv nábytek, kuchyňskou linku, postele. Běžně vyrábíme kuchyně na míru, předsíně, nábytek do koupelny, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, studentské pokoje, vestavěné skříně, šatní skříně nebo i domácí pracovny. Hledáte-li už dlouho to nejlepší řešení, pak jste konečně na správném místě. Rádi poradíme, pomůžeme. Tým našich profesionálů, je Vám je plně k dispozici!

Splňte si své sny o dokonalém bydlení.
Filozofií našeho studia je vnímat celkový pocit z místa, kde trávíte chvíle svého života. Večer v něm uléháte a ráno se připravujete do nového dne, vychováváte své děti, relaxujete po práci, věnujete se svým blízkým a koníčkům. Zakázkový nábytek na míru Vám vytvoří domov přesně podle vlastních představ.

Bytový nábytek na míru : nábytek do bytového interiéru musí splňovat základní i nejnáročnější požadavky uživatele. Bytový nábytek je vhodný jak do ložnice, dětského i studentského pokoje, obýváku, kuchyně, koupelny, předsíně.


 

/album/fotogalerie-jpg/a151-max-preview-jpg/     /album/fotogalerie-jpg/a317-max-preview-jpg/     /album/fotogalerie-jpg/a319-max-preview-jpg/     /album/fotogalerie-jpg/a512-max-preview-jpg/     /album/fotogalerie-jpg/a639-max-preview-jpg/     /album/fotogalerie-jpg/a640-max-preview-jpg/     /album/fotogalerie-jpg/vestavene-skrine-008-max-preview-jpg/


© 2012 CSS3_B&W. All Rights Reserved. | design from css3templates.co.uk | PageRank.cz www.nabytek-max.cz . . . . . . . . . . . . .

Nábytek, který osloví každého kdo má rád originál. Vyrábíme nábytek na míru, Který je vhodný do dětských a studentských pokojů, obýváku, kuchyně, koupelny, předsíně (chodby), kanceláře. Nábytkové sestavy z kvalitního dřevěného materiálu, Vyřešíme jakýkoliv problém! Máte málo úložného místa, nezbyl vám už dostatečný prostor na kuchyni, nebo nevíte, kam na noc uložíte návštěvy? Navrhneme vám neotřelá řešení! Pro vaši lepší představu vám rádi a zdarma zpracujeme individuální nabídku včetně 3D návrhu. Teprve s naším nábytkem se z vašeho bytu stane domov. Představíme vám pestrou paletu zakázkového nábytku na míru, jeho možné varianty a netradiční využití. Zároveň vám nabídneme zajímavé zpracování každého nekonvenčního prostoru, nejrůznější interiérové tipy, triky a neotřelé nápady.Nechte si od nás zpracovat kvalitní nábytek na míru pro váš domov, splníme vaše individuální sny a přání. Spolu s námi můžete popustit uzdu svojí fantazii, protože s kvalitním zakázkovým nábytkem značky MAX budete nejen originální, ale navíc udáte svému domovu neopakovatelný styl a šmrnc. Postele (vyvýšené, zvýšené, manželské, dětské, rozkládací, patrové, skládací), skříně (nábytkové, koupelnové, bytové, vestavěné, šatní), nábytek (koupelnový, kuchyňský, obývací, vestavěný, šatní, dětský, studentský, interiérový), kuchyňské linky, do bytu, do paneláku, do kuchyně, do koupelny, do dětského pokoje, do studentského pokoje, do předsíně, do obýváku, do ložnice, do kanceláře.